Autor
Gość
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Styl Nowoczesny

Szklane przepierzenia do każdego wnętrza od Radaway

Wizualizacja

Opis

Szklane przepierzenia to wyjątkowo elegancka forma architektury wnętrz. Dzięki transparentności i okuciom wykonywanym w kilku kolorach pasuje do każdego stylu, w jakim urządzona jest przestrzeń. Wśród dostępnych na rynku rozwiązań teraz zainteresowani mogą znaleźć idealną ściankę działową także w ofercie Radaway.

Szklane ściany to coraz popularniejsze rozwiązanie wykorzystywane już nie tylko w biurach czy firmach, ale również w domach prywatnych.

- Od jakiego czasu zaczęliśmy otrzymywać zapytania już nie tylko dotyczące kabin prysznicowych, ale możliwości zamówienia w naszej firmie szklanych przepierzeń. Dostrzegliśmy w tym szansę na stworzenie nowego, ciekawego produktu, który uzupełni naszą ofertę. Tym sposobem szklane ścianki działowe są już dostępne w programie „Na miarę”. Wszystkie produkty tworzymy na indywidualne zamówienie i dopasowujemy do zastanej sytuacji aranżacyjnej tak, by idealnie wkomponowywały się w pomieszczenie i były funkcjonalne – mówi Hanna Błaszak, ekspert firmy Radaway.

Szklane przepierzenia są ponadczasowe, niezwykle designerskie i przy tym bezpieczne. Brak optycznej przegrody, jaką jest tradycyjna ściana lub drzwi, optycznie powiększa przestrzeń oraz pozwala wyeksponować wystrój wnętrz lub harmonijnie je ze sobą połączyć. Ścianki dostępne są w kilku kolorach okuć oraz mogą być wykonane w wielu wariantach kolorystycznych szkła m.in. ze szkła grafitowego, brązowego, ornamentowego Master-Soft, Frame z czarną ramą lub Factory z czarnymi szprosami. Dodatkowo, możliwość naniesienia na szybę grawerunku lub kolorowego nadruku sprawia, że mają szansę stać się oryginalną ozdobą wnętrza. Na realizację zamówienia nie trzeba też długo czekać. Po zaakceptowaniu projektu przygotowanego przez specjalistów Radaway, gotowe przepierzenie będzie dostarczone w ciągu 10 dni roboczych.
Komentarze

Komentarze

Podobne inspiracje

Schody LOFT
Schody LOFT
2022-01-20 11:24:10Korytarz
Schody wewnętrzne w stylu LOFT - metalowa barierka ...
Schody półkowe
Schody półkowe
2022-01-20 11:30:38Korytarz
Schody półkowe z szklaną balustradą
Narożniki Spider - Vieri DivaniWizualizacja
Narożniki Spider - Vieri Divani
2022-10-05 12:42:40Salon
Wygodny, miękki narożnik zapewniający niezwykle wy ...
Drewniane zadaszenie tarasu / pergola
Drewniane zadaszenie tarasu / pergola
2022-01-12 10:33:55Taras / Balkon
Konstrukcja pełni roli ochrony przed słońcemkonstr ...
Własnoręcznie wykonana fontanna w ogrodzie
Własnoręcznie wykonana fontanna w ogrodzie
2023-06-21 20:50:01Ogród
Własnoręcznie wykonana fontanna ogrodowa z kamieni ...