Autor
Gość

Nowość - Print Radaway, czyli kolorowy nadruk na szkle

Opis

Kabina z kolorowym nadrukiem na szkle - brzmi ciekawie i tak też wygląda! Radaway wprowadził właśnie do oferty nową usługę, która jest w stanie odmienić nie tylko strefę prysznicową, ale całą łazienkę. Klienci marki mogą zamawiać produkty z wielobarwnym wzorem na szybie.

To, że kabina prysznicowa przestała być wyłącznie elementem wyposażenia łazienki wiemy nie od dziś. Przykładem ilustrującym tę zmianę jest chociażby dostępność modeli w kilku kolorach okuć i profili oraz możliwość ich personalizacji. Do tej pory Klienci Radaway mogli korzystać m.in. z usługi laserowego grawerowania na szkle. Dzięki niej wygrawerowany wzór na szybie dodawał kabinie niepowtarzalnego charakteru. Dziś indywidualizacja produktów marki weszła na kolejny poziom. Print Radaway umożliwia naniesienie na szklane tafle kabin prysznicowych, drzwi wnękowych oraz parawanów nawannowych dowolnego motywu w pełnej kolorystyce.

- Print Radaway pozwala stworzyć niezwykłą aranżację łazienki, gdzie główną rolę odgrywać będzie kabina prysznicowa. Najwyższej jakości kolorowy nadruk doda wnętrzu oryginalności oraz dopełni jego wystrój. Jesteśmy przekonani, że nasza propozycja przypadnie do gustu klientom i stanie się równie popularna, co grawer na szkle – przekonuje Hanna Błaszak, ekspert firmy Radaway.

W jaki sposób powstaje nadruk na szkle?
Radaway wykorzystuje nowoczesną technologię, która za pomocą specjalistycznej drukarki cyfrowej umożliwia naniesienie na szkło wzoru o dowolnej kolorystyce. Na stronie producenta dostępna jest baza grafik o różnej tematyce, co pozwoli wybrać projekt pasujący do charakteru łazienki. Na szybę nakładana jest termoutwardzalna farba ceramiczna, która razem ze szkłem poddawana zostaje procesowi hartowania. Takie rozwiązanie gwarantuje niezwykłą trwałość. Scalony z powierzchnią szyby motyw nie zetrze się i nie zblednie pomimo upływu lat. Podobnie, jak w przypadku graweru, nadruk powstaje po zewnętrznej stronie szkła, co ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Print Radaway może być zastosowany we wszystkich produktach marki wykonanych ze szkła przejrzystego, UltraClear®, brązowego i grafitowego o grubościach do 10 mm. Klienci będą mieli więc szansę wybrać z oferty model dopasowany do ich potrzeb pod każdym względem. Atutem technologii jest również krótki termin realizacji. Od złożenia zamówienia czas oczekiwania na produkt wynosi około 10 dni roboczych.
Komentarze

Komentarze

Podobne inspiracje

Nowoczesna pergola tarasowa
Nowoczesna pergola tarasowa
2021-01-05 13:38:24Taras / Balkon
Nowoczesna pergola tarasowa Sunbreaker
Blachotrapez jako elewacja - nowoczesna stodołaNowa inwestycja
Blachotrapez jako elewacja - nowoczesna stodoła
2020-10-06 12:51:51Elewacje
blacha na rąbek - nowoczesna stodoła
Kabina prysznicowa z lustrem Wizualizacja
Kabina prysznicowa z lustrem
2021-10-06 09:42:58Łazienka
Kabina prysznicowa z lustrem to wciąż rzadko spoty ...
Taras z szarej deski kompozytowej
Taras z szarej deski kompozytowej
2021-03-25 22:33:01Taras / Balkon
Taras wykonany z szarej deski kompozytowej eko-tea ...
Okrągły ogród zimowy / pół-okrąg
Okrągły ogród zimowy / pół-okrąg
2021-06-14 21:32:25Taras / Balkon
Ogród zimowy w kształcie koła / pół okręgu.Zabudow ...